- Wat
- Apple Watch Series 8 (45mm) — Blue Apple batterij
- Wie
- Blue Apple
- Waar
- Amsterdam, Netherlands
- Prijs
- €69,52
- Tijd
- ± 30 minuten
- Garantie
- 6 maanden garantie op het uitgevoerde werk, conform onze winkelvoorwaarden.
Apple Watch Series 8 (45mm)
Blue Apple batterij
- ✓ 6 maanden garantie
- ✓ No cure, no pay
- ✓ Originele kwaliteit onderdelen
Plan je afspraak
Vul je gegevens in — je afspraak wordt direct bevestigd.
Veelgestelde vragen over deze reparatie
Wat kost een Blue Apple batterij voor de Apple Watch Series 8 (45mm) in Amsterdam?
Een blue apple batterij voor de Apple Watch Series 8 (45mm) kost €69,52 inclusief btw. Dit is een vaste prijs inclusief onderdeel en montage; u betaalt pas na de reparatie.
Hoe lang duurt een Blue Apple batterij voor de Apple Watch Series 8 (45mm)?
De reparatie duurt ± 30 minuten. Bij drukte kan dit iets langer zijn; we laten het weten zodra uw toestel binnenkomt.
Heb ik een afspraak nodig of kan ik binnenlopen?
Een afspraak is niet verplicht: u kunt tijdens openingstijden binnenlopen. Online reserveren betekent wel dat het onderdeel voor u klaarligt. Openingstijden: Maandag 11:00–18:00, Dinsdag–Zaterdag 10:00–18:00, Zondag gesloten.
Welke garantie krijg ik op deze reparatie?
6 maanden garantie op het uitgevoerde werk, conform onze winkelvoorwaarden.
Waar is Blue Apple gevestigd?
Blue Apple zit aan Rijnstraat 76-H, 1079 HK Amsterdam.
Andere reparaties voor de Apple Watch Series 8 (45mm)
- Waterschade Apple Watch Series 8 (45mm) €71,20
- Aan/uit knop Apple Watch Series 8 (45mm) €63,20
- Digital Crown / knop Apple Watch Series 8 (45mm) €95,20
- Scherm reparatie Apple Watch Series 8 (45mm) €175,12
- Compatible scherm Apple Watch Series 8 (45mm) €123,00
- Refurbished scherm Apple Watch Series 8 (45mm) €193,00
- Premium OLED scherm Apple Watch Series 8 (45mm) €249,00
- Apple origineel scherm Apple Watch Series 8 (45mm) €345,00
Alle Apple Watch Series 8 (45mm) reparaties en prijzen · Alle Apple Watch modellen