- Wat
- iPhone 12 Mini — Camera voor
- Wie
- Blue Apple
- Waar
- Amsterdam, Netherlands
- Prijs
- €89,00
- Tijd
- ± 30 minuten
- Garantie
- 6 maanden garantie op het uitgevoerde werk, conform onze winkelvoorwaarden.
iPhone 12 Mini
Camera voor
- ✓ 6 maanden garantie
- ✓ No cure, no pay
- ✓ Originele kwaliteit onderdelen
Plan je afspraak
Vul je gegevens in — je afspraak wordt direct bevestigd.
Veelgestelde vragen over deze reparatie
Wat kost een Camera voor voor de iPhone 12 Mini in Amsterdam?
Een camera voor voor de iPhone 12 Mini kost €89,00 inclusief btw. Dit is een vaste prijs inclusief onderdeel en montage; u betaalt pas na de reparatie.
Hoe lang duurt een Camera voor voor de iPhone 12 Mini?
De reparatie duurt ± 30 minuten. Bij drukte kan dit iets langer zijn; we laten het weten zodra uw toestel binnenkomt.
Heb ik een afspraak nodig of kan ik binnenlopen?
Een afspraak is niet verplicht: u kunt tijdens openingstijden binnenlopen. Online reserveren betekent wel dat het onderdeel voor u klaarligt. Openingstijden: Maandag 11:00–18:00, Dinsdag–Zaterdag 10:00–18:00, Zondag gesloten.
Welke garantie krijg ik op deze reparatie?
6 maanden garantie op het uitgevoerde werk, conform onze winkelvoorwaarden.
Waar is Blue Apple gevestigd?
Blue Apple zit aan Rijnstraat 76-H, 1079 HK Amsterdam.
Andere reparaties voor de iPhone 12 Mini
- Moederbord iPhone 12 Mini €287,00
- Waterschade iPhone 12 Mini €68,00
- Face ID iPhone 12 Mini €80,00
- Aan/uit knop iPhone 12 Mini €89,00
- Oorspeaker iPhone 12 Mini €40,00
- Camera achter iPhone 12 Mini €48,00
- Achterkant / behuizing iPhone 12 Mini €116,00
- Oplaadpoort iPhone 12 Mini €116,00
Alle iPhone 12 Mini reparaties en prijzen · Alle iPhone modellen