Sony WH-1000XM6
Laadchip (IC)
- ✓ Levenslange garantie
- ✓ No cure, no pay
- ✓ Originele kwaliteit onderdelen
Laadchip (IC) — Sony WH-1000XM6
Plan je afspraak · Vul je gegevens in — je afspraak wordt direct bevestigd.
- Wat
- Sony WH-1000XM6 — Laadchip (IC)
- Wie
- Blue Apple
- Waar
- Amsterdam, Netherlands
- Prijs
- €99,00
- Tijd
- ± 2 dagen
- Garantie
- Levenslange garantie op de werking van het vervangen onderdeel, conform onze winkelvoorwaarden.
Veelgestelde vragen over deze reparatie
Wat kost een Laadchip (IC) voor de Sony WH-1000XM6 in Amsterdam?
Een laadchip (ic) voor de Sony WH-1000XM6 kost €99,00 inclusief btw. Dit is een vaste prijs inclusief onderdeel en montage; u betaalt pas na de reparatie.
Hoe lang duurt een Laadchip (IC) voor de Sony WH-1000XM6?
De reparatie duurt ± 2 dagen. Bij drukte kan dit iets langer zijn; we laten het weten zodra uw toestel binnenkomt.
Heb ik een afspraak nodig of kan ik binnenlopen?
Een afspraak is niet verplicht: u kunt tijdens openingstijden binnenlopen. Online reserveren betekent wel dat het onderdeel voor u klaarligt. Openingstijden: Maandag 11:00–18:00, Dinsdag–Vrijdag 10:00–18:00, Zaterdag 10:00–16:00, Zondag gesloten.
Welke garantie krijg ik op deze reparatie?
Levenslange garantie op de werking van het vervangen onderdeel, conform onze winkelvoorwaarden.
Waar is Blue Apple gevestigd?
Blue Apple zit aan Rijnstraat 76-H, 1079 HK Amsterdam.
Andere reparaties voor de Sony WH-1000XM6
- Reiniging Sony WH-1000XM6 €79,00
- Waterschade Sony WH-1000XM6 €79,00
- Hoofdband Sony WH-1000XM6 €79,00
- Oorkussens Sony WH-1000XM6 €68,00
- Oplaadpoort Sony WH-1000XM6 €49,00
- Blue Apple batterij Sony WH-1000XM6 €99,00
Alle Sony WH-1000XM6 reparaties en prijzen · Alle Sony koptelefoons modellen